REFERENCE

🟡 Kurz Jíme hezky mi úplně změnil pohled na stravování. Spoustu let se jídlem zabývám, začalo to makrobiotikou, i když nikdy jsem to striktně nedodržovala, rodina by to nezvládla.. Přišlo mi to ale hodně časově náročné. Poté jsem si oblíbila vaření podle 5ti elementů, což mi dávalo smysl. Pro každý orgánový okruh do pokrmu něco zařadit. Není to skvělý nápad? Dokonce i dezerty převážně z ovoce a kefíru nebo tvarohu, ořechů.. Všechny luštěniny i obiloviny fermentované pro lepší stravitelnost… Myslela jsem, že už mne nemůže nic překvapit…. Omyl!!! Ve Vašem kurzu jsem ale poprvé slyšela o nutnosti hlídat si bílkoviny. Navíc nedoporučujete fermentaci, což byla pro mne tak ohromující informace, že jsem to rozdýchávala dlouho… Dosud jsem slyšela od všech odborníků, jak je fermentace důležitá pro posílení střevní mikroflóry. Jak se s tím vším poprat? Takže zkouším Vaše doporučení, je moc fajn, že nás je na to víc, společně sdílíme nápady, vychytávky, jídla jsou jednoduchá, rychlá, což velmi vítám!! Navíc vůbec nepociťuji hlad a nebo chuť na sladké!! A přestože jsi myslím, že jím víc než před tím, nenabírám na váze… Jsem velice ráda, že jsem se do kurzu přihlásila, poskytl mi nahlédnout do stravování podle TCM, které věřím a chci u tohoto typu stravování zůstat. Má to velké výhody, které mi vyhovují a cítím se dobře!!!
🟡 ZDEŇKA PASSINGEROVÁ

🟡 Program Jime hezky mě opět obohatil a posunul dál v mém „jídlením“ vývoji. Pod vedením Evy člověk stále objevuje nové a nové a tento kurz bych mohla klidně absolvovat ještě několikrát a stále bych nacházela zajímavé informace. Eva je specifická tím, že své informace neustále rozvíjí a doplňuje, každé setkání je pak pro člověka podnětné a otevírá nové obzory. Vše je vysvětleno jasně a srozumitelně a člověk se rychle dokáže zorientovat ve změnách, které by měl nastolit. Vřele doporučuji každému, kdo chce začít být pánem svých nálad a energie a ne otrokem své únavy:-)
🟡 PETRA KOBYLÁKOVÁ

🟡 Dobrý den paní Zimmelová, chci Vám poděkovat za Váš program JÍME HEZKY – je pro mne vskutku přínosem. Až doteď jsem si myslel, že mám základní vědomosti o metodách správného stravování, ale zjistil jsem, že všechno je trošku jinak než jsem v minulosti četl/slyšel/naučil se … Takže jsem si poopravil zastaralé názory/dogmata a nové poznatky si zkouším nyní v každodenním životě. Cením si na Vašem programu, že není souhrnem příkazů/zákazů , nýbrž vše je bráno s důrazem na dobrovolnost, jedinečnost každého účastníka a jako zlatá nit se jím vine zásada „no stress“ 🙂 Také je fajn , že vše umíte (díky svému vzdělání a praxi) vysvětlit jak ze „západního“ úhlu pohledu , tak i z úhlu pohledu tradiční čínské medicíny. Jako účastník s překvapením zjišťuji, jak se oba pohledy shodují a doplňují… A také se mi líbí důraz kladený na dostatečné množství pohybu v každodenním životě. Za sebe mohu Váš program jen doporučit.
🟡 JIŘÍ BEDNÁŘ

🟡 Dobrý den jmenuji se Vendula Nováková a chtěla bych s Vámi sdílet svou zkušenost se svými ledovými končetinami, které mám od puberty a posledních 10 let mě skutečně obtěžují. Před 2 lety na jaře jsem objevila dechová cvičení pana Wim Hofa a začala je praktikovat. Později v létě jsem blízko svého bydliště našla krásné místo na plavání. Když začal podzim, nechtělo se mi opustit vodu, kterou miluji. Zjistila jsem, že součástí metody pana Wim Hofa je i otužování, tak jsem si řekla, že to zkusím a možná tím vyřeším můj věčný problém s ledovými končetinami. Lehká změna sice nastala – z ledových končetin se staly končetiny hodně studené, ale můj problém to neřešilo. 😕 Byla jsem za tuto změnu vděčná a říkala si, chce to asi čas. V listopadu 2021 jsem se účastnila kurzu od p. Evy Zimmelové „JÍME HEZKY“. V rámci kurzu jsme řešili obsah, teplotu a načasování snídaně. A – v podstatě po týdnu praktikování, mé studené končetiny úplně zmizely! 😮 Bylo to pro mě o to větší překvapení, protože kaše k snídani, je moje, už pětiletá praxe. Pro mě, změna spočívala „jen“ v množství a načasování. Je to pro mě velká úleva, mít konečně řešení. Velké děkuji. 🙂
🟡 VENDULA NOVÁKOVÁ

🟡 Mohu s Eva Zimmelová seminář jen doporučit. Naučila jsem se lépe chápat co se mi děje podle toho co zbaštím. Bylo to pro mě jako zklidnit zčeřenou hladinu a vidět co se děje!, podle toho co s ním. Před seminářem to bylo prostě jídlo co mi chutná a když mám hlad – bez souvislostí. Teď mi docvakává… aha, proto jsem v noci nemohla na hodinu zabrat, když jsem si tam večer poslala víc čokošky než jsem měla ( energie) Na co energii, když mám spát 🙈🤦🏼‍♀️. Takže prima. Seminář byl pro mě pochopením souvislostí. Do auta když nalejete olej, tak to motoru sice prospěje, ale stejně nepojede…. bez paliva. A o tom to je. Děkuji Evi …
🟡 LENKA ZAPADLÍKOVÁ

MÁTE VLASTNÍ ZKUŠENOST S KURZEM A CHCETE DÁT OSTATNÍM VĚDĚT SVŮJ NÁZOR? PROSÍM, NAPIŠTE MI A JÁ VAŠI REFERENCI ZVĚŘEJNÍM.

DĚKUJI